Nowe silniki elektryczne

Silniki urządzenia o stosunkowo prostym działaniu. Jeśli są odpowiednio dobrane oraz właściwie użytkowane, mogą działać bezinwazyjnie nawet przez wiele lat. Urządzenia te są dobrze znane na naszym rynku. Silniki elektryczne powszechnie używane są w napędzaniu wielu maszyn. Różnią się one między sobą budową, również posiadaną mocą, czyli także przeznaczeniem.

Głównym zadaniem wszystkich silników jest zamiana energii elektrycznej w energię mechaniczną, a to za pomocą pola magnetycznego. Mimo wszystkich różnić w budowanie i zastosowaniu silników elektrycznych, działają one w bardzo podobny sposób. Wszystkie modele silników dostępne w naszym sklepie ONLINE cechują się najwyższą jakością. Do każdej sprzedaży dodawana jest gwarancja zapewniająca bezpieczeństwo. W zakres naszych usług wchodzi również naprawa urządzeń.

Silniki elektryczne – nowe produkty

W naszej ofercie znajdują się nowe silniki elektryczne, które pochodzą od znanego austriackiego producenta – firmy MOLL MOTOR. Zapraszamy więc do sklepu ONLINE i zapoznania się z całą dostępną ofertą. Zajmujemy się sprzedażą silników elektrycznych już od wielu lat. Dzięki temu wiemy, jakie są największe potrzeby klientów i wiemy też, jak je spełniać.

Silniki, które znaleźć można w naszym asortymencie są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dopasować je do innych maszyn. Maja one także inne przeznaczenie, co również sprawia, że trafiamy swoją ofertą do szerszego grona klientów. Silniki elektryczne, które sprzedajemy są nie tylko wysokiej jakości, oel również są funkcjonalne. Służą przez wiele lat, bez większych problemów. Jeśli jednak usterki się pojawią, zostaną szybko naprawione.

Kierowana do klientów oferta zawiera głównie:

Silniki w pełnym zakresie mocy od 0,37 kW do 250 kW o obrotach: 3000, 1500, 1000 i 750.

Silniki posiadają 15% zapasu mocy. Obecnie wykonywane są w klasie IE2, z 3 czujnikami PTC.

Ponadto warto podkreślić, że jesteśmy AUTORYZOWANYM SERWISEM Silników MOLL MOTOR, świadczymy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Silniki elektryczne – najczęściej zamawiane moce silników

0,75 kW11 kW75 kW
1,1 kW15 kW90 kW
1,5 kW
18,5 kW110 kW
2,2 kW
22 kW132 kW
3,0 kW30 kW160 kW
4,0 kW37 kW200 kW
5,5 kW45 kW250 kW
7,5 kW55 kW

Nasi klienci najczęściej decydowali się na silniki elektryczne o takiej właśnie mocy. Dzięki sporządzeniu tej tabeli łatwiej jest niektórym z Państwa zdecydować się na konkretny model. Jest to szczególnie ważne dla osób, które niekoniecznie znają się na tematyce tych urządzeń i po raz pierwszy decydują się na ich kupno. Możliwe jest również zamówienie silników o innej mocy. Silniki o mocy powyżej 250 kw wykonywane są na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania na dostarczenie zamówionego silnika wynosi zaledwie osiem dni.

Silniki elektryczne, o których wartość przekracza 1000 euro dostarczane są na koszt producenta. Silniki wyposażone są w 3 czujniki temperatury, co należy wcześniej uzgodnić. Stosowane łożyska to NSK lub SKF. Stopień ochrony wynosi IP 56 / IP 65. Napięcie 500 V również dostępne jest na zamówienie. W przypadku strefy zagrożenia należy podać rodzaj strefy. Silniki mogą występować w wariancie morskim, jak i przeznaczonym do pracy w elektrowni. Silniki mogą być wyposażone w ogrzewanie postojowe, co także należy uzgodnić. W silnikach pracujących z falownikami istnieje możliwość zastosowania łożysk izolowanych.

Wykaz części składowych silnika:

 

 

W przypadku zainteresowania  silnikami nowymi należy wysłać zapytanie na adres

elbaw@poczta.onet.pl
lub
Tel. 602 66 66 53
Tel. 664-337-134
fax 61 62 32 350